27 Ağustos 2014

Raffael Van der Vaart ve Sabia

Ahmet Çakar bir ara dedikodusu çıkan Rafael Van der Vaart'a saldırıyordu. Elbette yine konuya hakim olmadan duyduğu bilgi kırıntılarıyla bunu yapıyordu. Pek çokları da karısını döven, en iyi arkadaşı ile aldatan olarak görüyor. Trabzonspor ile dedikodusu çıkan Van der Vaart gerçeği ve genel olarak futbolcularla ilgili bir şeyler söylemek isterim ben size.

Futbolcular aslında sıklıkla aldatan değil aldatılan insanlardır. Bir futbolcu da eşini aldatıyorsa bu Cristiano Ronaldo ve David Beckham dahi olsa ancak paralarıyla tutulan hayat kadınlarıyla mümkündür. Çünkü başka şansları yoktur. Ünlü olmalarından dolayı sıradan insanlarla ilişkileri çok hızlı bir şekilde açık edileceği gibi bunlara vakti dahi yoktur. Önlerinde iki seçenek var: Ya sürekli görüşmek zorunda kaldığı arkadaşlarının eşleri ya da Frank Ribery, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo gibi hayat kadınlarıyla..

Kadınlar ise.. Güzeller, çalışmıyorlar ve her yerden rahatsız edilecek kadar dikkat çekiciler. Çok daha önemlisi ise eşleri yılın büyük bir bölümü yanlarında yok. Bu yüzden para ve vakte sahip çekici insanlardan pek çoğu futbolcu olan eşlerini aldatır.Benzer durum Van der Vaart için de geçerlidir.

Raffael Van der Vaart her şeyden önce aldatılmıştır, üstelik pek çok kez. Eski eşi Slyvie van der Vaart bunlardan bazılarını kabul etmiş ve fakat bir play boy'un açıklamaları sonrası iş kabul edilen aldatmalardan çok daha fazlası olduğunu gözler önüne serdi. Slyvie Van der Vaart Bild'e aktarılan detaylarda masada gördüğü yakışıklı adamı beş dakika içerisinde otel odasına atmayı başarmış. Bir pilot ile olan uzun süreli ilişkisini ise kabul edip gögüs kanseri sonrası kaybolan özgüvenini yeniden kazanmak üzere bunu yaptığını söylemişti. Kaçı doğru kaçı yanlış bilinmiyor ama dans yarışmasındaki partnerinden tutun da bilmem neredeki otelde gördüğü adama kadar bu sayının tahmin edilenden çok daha fazlası olduğu düşünülüyor. Gazetelere Van der Vaart karısına tokat attı ve Slyvie evi terk etti olarak başlayan hikayenin arka planı budur.
Başka açıdan Slyvie'nin yakın arkadaşı Türk Sabia ise bu aldatmaların bir numaralı tanığıydı zaten.

Van der Vaart 30 yaşında ünlü, zengin bir bekar olarak yaşamaktansa Khalid Boulahrouz'un eski eşi ile yeniden düzenli bir ilişkiye adım attı. Ne suçlanacak bir tavrı var aslında ne de Slviye'ye yaptığı hata. En fazla kendisinden büyük kadınlara karşı zaafı vardır der geçersiniz zira Sabia da Van der Vaart'tan 5 yaş büyüktür..
Acıların çocuğu Sabia desek yeridir. Hamburg  doğumlu  gurbetçi ailenin kızı Sabiha Engizek alkolik ve dayakçı bir babanın elinde büyüdü. Bir röportajında babasının kül tablası ile annesini ve çocukları nasıl dövdüğünü anlatıyordu. Geçtiğimiz ay  Gaziantep taraflarında gerçekleşen trafik kazasında kaybettiği ablası Zahide'nin 16 yaşında  zorla evlendirildiğinden bahsediyordu. Evlendikten sonra bir daha onu görme şansı olmamış. Aynı şekilde görücü usulü kendisinin de evlendirilmek zorunda olduğu zaman Alman devletinin kendisini ailesinden alarak kurtulduğundan bahsediyor. 

Öyle bir baba ki geçtiğimiz günlerde Raffael Van der Varth'ın kapısına elinde kağıtlarla gidip "Ben senin kayınbabanın ve artık bundan sonra senin menajerinim. Seni Türkiye'ye satacağım" diyerek kızının ilişkisinden nemalanmaya çalışmaktan gocunmayan para delisi bir adam. Khalid Boulohrouz ile olan evliliğinde ise bir çocuğu doğar doğmaz ölüyor. Ablası Zahide trafik kazasında derken pek çok gazetede atılan başlık "Sabia daha ne kadar acıya dayanacak" oluyor. 

Slyvie Van der Vaart ile olan ilişkisi ise Khalid Boulahrouz'un henüz Chelsea'ye gitmeden önce Hamburg'da oynadığı zaman başlar. İki iyi arkadaş olarak her yerde boy gösterirler. Raffael ile uzun zamandır arkadaş olsa da Hollandalı futbolcunun zor zamanlarında yanında durarak bir ilişkiye sebebiyet verdi. Bilinmeyen ayrıntılar ise  arkadaşına ihanet ederek Slyvie Van der Vaart'ın kuyusunu kazıp kazmadığı. Nihayetinde şunu söylüyor: "Van der Vaart ile olan ilişkimden bir gram bile pişmanlık duymuyorum çünkü o benim hayatımın aşkı, nokta!" 1 yorum:

Muratonovic dedi ki...

hocam aman feminist arkadaşlar görmesin bu yazıyı, sylvia'nın aldatmasını dayak için sebep gösteriyor, dayakçı rafael van der vaart'ı savunuyor diye size yüklenebilirler. Bir anda kendinizi Songül Karlı ve Seda Sayan durumunda bulunabilirsiniz. Ben söylim de :)