23 Eylül 2010

5.Hafta Bundesliga Top 11.!Liste Spox'den ve ama bu sevgili Fatih Demireli'nin çalıştığı web sitesi başlığını şu şekilde yapmış:

Nuri'nin olmadığı bir top 11 yok.!

Ligin ikinci haftasındna beri yapılan bütün listelere girmiş. Mainz'in sol beki Fuchs'u çok beğeniyorum.. Ofansif-Defansif uçuruyor o kenarı.. Barrios tüm takım gibi formda.. Holtby'i ise Premiere Lig takımları istiyormuş bugün çıkan habere göre. En çok da bu oyuncuya şaşırdım ben. Magath bu oyuncuyu yetiştirir diyordum ama kiraladı.. Oysa bugün Jurado'nun yedekliğini çok güzel bir şekilde yapar ve bugün olduğu gibi kurtarıcı rollerine orada da girebilirdi ama sanırım Schalke'nin dengesini Şampiyonlar Ligi bozdu. Magath bu ligi en alakasız oyuncularla dahi götürebilirdi ama Şampiyonlar Ligi için tüm bu transferler, yenilikler..

Bence Vidal yerine olması gereken isim Asamoah.. ikidir sonradan girip St.Pauli'yi canlandırıyor..

1 yorum:

aks111 dedi ki...

bu hafta bekler uçuyor :).hele beck kadar hücumcu bek var mıdır bundesligada bilmiyorum.fuchs un da hem bek olarak katkıları hemde duran top kabiliyeti var gerçekten özel oyuncular.Zambrano da schalke nin oyuncusumuydu ben öyle hatırlıyorum bu sene hazır takımda şampiyonlar liginde oynucakken neden gönderdildi.yani satıldıysa bilememde ben kiralık diye duymuştum sanki.