26 Haziran 2012

Eren Derdiyok ve RöportajBirGün'ün güzel yazarı Eray Özer yazınca gördüm ben bu içeriği. Öncelikle bahsedilen röportajı şuraya gidip okuyun.

Röportajın kaynağını o siteye koyan adam da bilmiyor. Ama ben kendi bildiklerimi size aktarayım.

İsviçre maçında Hakan ile Eren bize paslaşarak gol attılar. O maçın ardından ben kendi kulağımla dinlediğim için şu sözleri söylediğinin altını çizeyim;

"Biz Türkiye'den teklif bekledik.. Gelmeyince kendimi göstereceğimiz arena olması bakımından bizimle ilgilenen İsviçre'nin milli takım teklifini kabul ettik.."

Üstelik aynı cümleleri Gökhan İnler de kurdu.

Alamancılar üzerine çok konuştuk ama bugün bir Eren bir Gökhan İnler'de yüzde yüz hata yaptığımızı çok fazla dillendirmedik. Hele ki Daum zamanı Gökhan'ı Türkiye'ye deneme antrenmanına getirip transfer sezonunun bitimine yakın bir zaman onu itekleyip yarım yıl da kulüpsüz kalmasını sağlamak filan girmiyorum.

Eren'in röportajına gelirsek; doğruluğu şüphe götürür.. ama deyin ki o doğru.. ee ?

Not: Tahmin ettiğim gibi böyle bir röportaj hiç olmamış.. açıklama da şu:

"Eren Derdiyok hakkında bize gelen ropörtaj veya söyleşinin sahibi çıkmadı. Bize nasıl geldiğini bile tam olarak anlayamadık. Ancak, bugün aldığımız telefonla 'Bu söyleşinin Eren Derdiyok ile alakasının olmadığını ve kendisinin bu konuda rahatsız olduğu' iletildi"

2 yorum:

Semih dedi ki...

Her Kürt bölücüdür algısı yaratılmaya çalışılıyor.
Siktirsin gitsin.

Devil dedi ki...

Abi röportajı kaldırmışlar. ???