31 Mart 2009

Olic vs Eduardo 2.!Bu hafta sonu Hamburg - Hoffenheim maci var ve

Olic efendi demis ki: Bu sefer olmasi gereken yere vuracagim.. Dogru yere, hedefe..

Bir önceki hedefi takdim edeyim ben..Yani diyor kaleye.. Eduardo'nun yüzüne degil, dogru hedef derken bunu kastediyorum..

Olic ile Eduardo bu sefer kozlarini tekrardan paylasacaklar.. Daha önceden her ikisi de ikisi Bundesliga ücü özel mac olan bes maclik ceza almislardi..

5 yorum:

y. dedi ki...

Bence Oliç'i yanlış anlamışsınız,adam arkadaşına mevlananın bir sözünü hatırlatıyor,anlamayınca da 4 resimde uygulamalı hale getiriyor.
"iki parmağının ucunu gözüne koy. bir şey görebiliyor musun dünyadan? sen göremiyorsun diye bu alem yok değildir." mevlana.
zaten 5. resimde de bak hala anlamıyor şahlanışı yapmış :))

varol döken dedi ki...

alman futbolu yazınca daha güzelsin be borges, nesneler ve tartışmalar sana dokunmadığı sürece daha güzel:)

yalnız ben okumaya o kadar vakit bulamıyorum bu kadar şeyi ne zaman yazıyorsun ya gerçekten çok takdir ediyorum, ebedi ve ezeli bir bay c. (aylak adam) olarak:)

not: o nasıl bir kavga ya, adam basbayağı kör etmek istemiş eduardo'yu, bence çok daha ağır bir ceza almalıymış!

Fuzzy Logic dedi ki...

o ne kavgaydi yahu. Durup duruken birden alevlendiler cocuk gibi

Borges dedi ki...

y: ;))) (iyiydi baya )

Varol Döken: Türkiye Ligi tehlikeli sevgili Varol Döken. Bazen iki fikir vardir üzerinde durulacak, birisinin üzerinde durursan digerleri kirilir, hos oLmaz filan.. Senin fikrin ile benzesemeyince böyle diyorsun, digerleri misal cok daha baska.. Ama bir yerde haklisin..Öyle de olsa böyle de olsa isin tadi biraz kacabiliyor Türkiye Süper Ligine girildiginde..

Fuzzy: Bir önceki mailin/yorumun icin cok cok tesekkürler, mail atacaktim o karisiklikta unutulup gitti de unutulacak gibi degildi aslinda..

cikkoleite dedi ki...

Zaten garibim Eduardo Olic´in pencelerinden sonra toparlayamadi bir türlü kendisini :)