3 Ağustos 2011

Köpek Sevgisi.!11Freunde hayvansever futbolcuları resimlerle süslemiş. Bir kaç tanıdık var.. Efendim bu Magath..


Gerd Müller ve onun Junior Müller ismini verdiği köpeği..Peki bu kim ? Oldukça tanıdık bir isim ama çıkartabilecek misiniz bakalım ?

Velhasıl Berti Vogts'undan Heynckes'ine kadar hayvanseverliği gösteren pek çok foto var yanında ama sizce en hayvansever futbolcu hangisidir ? Cevap veriyorum:Franz Beckenbauer.. Onunkisi 'ölümüne sevda' olsa gerek.. Sorunun gerçek cevabı ise aşağıdaki yeni transferdir..Tomas Pekhart..

22 yaşında Nürnberg'in yeni transferi. 2 milyon avroya aldılar. Şu yanında duran adama bayılırım: Dieter Hecking.. Güzel bir teknik direktörüdür ve gençleri parlatmasını çok iyi bilir. Pekhart 1.94 boyunda güçlü bir merkez forvet. Memleketinde iyi bir çıkış yapıyor Tottenham'a gidiyor Southampton'a kiralanıyor olmuyor ama Jablonec'e satılınca yeniden doğuyor. Sparta Prag'daki kiralık günleri de bir hayli verimli derken Nürnberg'e geliyor.. Ev bulacak ama sorun nedir? Baktığı evleri köpeği beğenmiyor. Köpeği mutsuz diye başka eve taşınıyor. En hayvansever futbolcu şu an için Tomas Pekhart'dır. Ülkemize geldiğini düşünemiyorum zira yengelerden çektik yeteri kadar.. Bir de köpeklerle uğraşmayalım.. Sen kal orda zira Nürnberg'in sana ihtiyacı olacak bu sene..

2 yorum:

Mustafa Akkaya dedi ki...

şu balık tutan arkadaş Eric Gerets olmasın?

Borges dedi ki...

:) doğrudur.