20 Temmuz 2010

Löwoloji.!Simdi bu adam güzel giyiniyor ve oldukca da cekici bulunuyor kadinlar tarafindan. 1960 dogumlu ve elli yasinda o gömlegi pantolonun icerisine sokacak vaziyette kendisine bakiyor. Özellikle 2006'dan bu yana karizma fena degil.. Iyi olan her seyi alkislariz ki bu adam fiziksel acidan yasini göstermemesi bir yana giyimi, kusami ile fark yaratiyor.. Ama buraya nasil geldi ?

Ona da bir bakmak gerekiyor..Genclik halleri.. Altin zinciri, biyigi..1981.. Eintracht Frankfurt'un belki de en rezil formasi ile beraber Löw..Forma güzel, Löw iyi.. Normal kosullarda burada durmasi gerekiyor, dogruyu bulmus oldugunu saniyoruz ama degil. 1982.!1984.! Yine biyik geri gelmis Karlsruhe formasi altinda.

Simdi.. bu "trasa" ne desem bilemedim ben. Benim cocuklugumun modasi olan "amerikan tras"ina benziyor biraz ama yine bu baska bir sey sanki. Iki kere daha bakarsam her gördügümde Löw'ün resmini gülmek durumunda kalacagim icin hizlica geciyorum.

Hep diyordum.. kime ulan kime kime kime diye.. Bu resimde buldum. Jim Carrey.. Konusmasindan tavirlarina filan acaip benziyor bu adam.

Keza bu foto daha da netlestiriyor.


Biz de böyle degisimler oldugu vakit su farki yaratan genelde askerlik oluyordu.. Löw degisimin arifesinde olsa gerek kazimis saclari.

Bugünün altyapisi bu yillarda atilmis olsa gerek. 99'da ne olduysa artik bugüne kadar bir kac beyaz sac disinda pek bir degisim yasamamistir.

2001..

13 yorum:

berserk dedi ki...

saçlar hep aynı be.
bir de gerrard var böyle saçlar çocukken de aynı 30 yaşına geldi hala aynı.

siriusjames dedi ki...

Kaşlar çok kötüymüş eskiden, alınmış iyi olmuş :)

Redingot dedi ki...

O komik tıraş direkt Fifa 99 tıraşı...

mute dedi ki...

@berserk

Ridvan Dilmen'de oyle.

Low sanirim kaslari da aldiriyor.

outlaw dedi ki...

teknik direktörlüğünü, oynattığı futbolu ayrı tartışırız da; adam sümüğünü yiyor be borges... onu gördükten sonra hangi kadın bu adamı çekici buluyor, anlamıyorum...

voodoo girl dedi ki...

ben o 'traşı' neye benzeteceğimi biliyorum da burada ayıp olur =)

Borges dedi ki...

voodoo girl:)))))))))

Haklisin diyorum.p

outlaw: Abi o ne hayranlik uyandirici videoymus arkadas, görmek istemedikce takir takir sagdan soldan makinali gibi linklendi mübarek.. Bu yine de gercegi degistirmiyor, adam karizma abi.p

QuaresmA dedi ki...

O malum saç kesimi varlıklı ailenin 3-5 yaşındaki çocuğunun standart saç kesimi: tas kafa.

Üstelik altında süt yazması daha da bir ironik olmuş :)

outlaw dedi ki...

bir kere yese o "haltı" bir şey demeyeceğim be borges, ama elli tane videosu olunca istediğin kadar kaç, eninde sonunda yakalanıyorsun...

tayfun dedi ki...

altın kolye modasını bizim alamancıların kendilerine has moda akımı olarak bilirdim hep.Onuda alamanlardan almışlar

geloraptor dedi ki...

Yalnız kaşları almaya başlaması en doğru hareketi olmuş tarzı için.

Ginola Idman Yurdu dedi ki...

askerlik resmi levent yükselin aynı mı ne?

efe dedi ki...

kafasını 3 numara yapınca losttaki jack'e benzemiş, uzatınca da jim carrey'e. çoğacaipadam :D